-

تبلیغات پزشکان در اینستاگرام

 

از زمان راه اندازی اینستاگرام در سال 2010، رابط کاربری بسیار بصری آن، بازار رسانه ‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده است و با افزودن ویژگی استوری، توانسته تنها در عرض چند ماه، از مرز 100 میلیون کاربر فعال روزانه عبور کند.

اینستاگرام نه تنها توانسته نحوه ارتباط مردم و به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین را تغییر دهد، بلکه به یکی از پلتفرم های کلیدی برای ارتقای محصول و تعامل با مشتری تبدیل شده است. به گونه ای که وقتی صحبت از تعامل با مشتری می شود، اینستاگرام بهتر از سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی است. به همین دلیل، جای تعجب نیست که بیش از نیمی از بهترین برندهای جهان در اینستاگرام هستند.

در واقع، اینستاگرام راهی بسیار کارآمد برای تبلیغ برند شما در مقابل هزاران یا میلیون ‌ها مشتری بالقوه است؛ برای مثال اگر قصد تبلیغات کلینیک زیبایی خود را دارید و یا حتی اگر در حال افتتاح یک مطب پزشکی باشید. تبلیغات پزشکان در اینستاگرام یا بازاریابی اینستاگرام برای پزشکان، یکی از راه‌ های برتر برای تعامل ارگانیک با بیماران بالقوه و شروع ایجاد یک رابطه شناخت، لایک و اعتماد از طریق رهبری فکری است.

بنابراین، از آنجایی که بیماران بالقوه شما در اینستاگرام هستند، شما نیز باید انجا باشید! پس برای اینکه فعالیت پزشکی را بهتر و بیشتر به مخاطبان خود معرفی کنید، لازم است تبلیغات پزشکان در اینستاگرام را جدی بگیرید و از این پلتفرم برای دستیابی به اهداف خود، بهترین استفاده را داشته باشید.

در ادامه با نکاتی که به شما کمک می کنند تبلیغات پزشکی در اینستاگرام را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید، آشنا خواهید شد.

یک حساب کاربردی تجاری در اینستاگرام ایجاد کنید که منعکس کننده عملکرد شما باشد

اگر در حال حاضر از پروفایل شخصی اینستاگرام استفاده می‌کنید، آن را به یک نمایه تجاری تبدیل کنید تا بتوانید به ویژگی ‌هایی در این پلتفرم که برای استفاده شخصی در دسترس نیستند، مانند تجزیه و تحلیل اینستاگرام، ارسال خودکار از طریق برنامه‌ های زمان‌ بندی شخص ثالث و تبلیغات اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

بهتر است هنگام انتخاب نام کاربری، چیزی را انتخاب کنید که هویت شما یا کار شما و در صورت امکان، تخصص شما را مشخص کند. وقتی نوبت به تصویر پروفایل می ‌رسد، از هد شات حرفه ‌ای یا لوگوی خود استفاده کنید. صرف نظر از اینکه کدام انتخاب را انتخاب می کنید، عکس باید با کیفیت بوده و نشان دهنده کسب و کار شما باشد.

در بیو اینستاگرام، فضای محدودی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود دارید. اطلاعات اولیه در مورد عمل خود، از جمله نام، تخصص و مکان را ارائه دهید. از آنجایی که می‌ توانید تنها یک پیوند را در کل نمایه خود قرار دهید، پیوند به وب‌ سایت رسمی خود را اضافه کنید تا برای بیماران و بیماران احتمالی آسان شود که درباره شما بیشتر بیاموزند و مستقیماً از برنامه اینستاگرام به وب‌ سایت شما بروند.

محتوای جذاب ایجاد کنید

هنگامی که نمایه شما در اینستاگرام راه اندازی شد، باید یک استراتژی محتوا برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی و تبلیغات پزشکی در اینستاگرام ایجاد کنید تا نمایه را همراهی کند. می توانید از یک برنامه زمان‌ بندی پست ایجاد کنید از خدمات شخص ثالث برای دسته ‌بندی این فرآیند استفاده کنید. همچنین بهتر است برای دستیابی به ثبات برندسازی، به برند فعلی خود نگاه کنید و چند قالب پست با کیفیت بالا برای موقعیت ‌های مختلف ایجاد کنید.

از هشتگ های مناسب اینستاگرام استفاده کنید

هشتگ ها یکی از شریان های حیاتی پلتفرم اینستاگرام هستند. آنها نحوه یافتن محتوای جدید هستند و درگیر شدن با چیزهایی هستند که مخاطبان دوست دارند و کمک می کند تا با افراد جدید ارتباط برقرار کنید. برای اقدامات پزشکی و تبلیغات پزشکی در اینستاگرام نیز این موضوع صادق است و تفاوتی ندارد.

شما باید هشتگ هایی را پیدا کنید که به زمینه فعالیت پزشکی شما مرتبط بوده و بیماران بالقوه شما به دنبال محتوای مربوط به آن در اینستاگرام هستند. سپس مطمئن شوید که ترکیب مناسبی از هشتگ های بسیار محبوب، هشتگ های مارک دار، هشتگ های محلی و هشتگ های خاص صنعت را پیدا کرده اید.

استفاده از هشتگ هایی مانند #عشق #تفریح #شاد در همه پست‌ هایتان ممکن است به دلیل محبوبیت کلی این هشتگها، مقداری لایک برای شما به همراه داشته باشد، اما شما را به جایی که باید در مورد وفاداری مشتری و تعامل محلی پایدار می ‌رساند، نزدیک نمی کند و ممکن است توسط تمام نویزهای دیگر در فیدهای هشتگ غرق شوید.

از یک ویرایشگر تصویر عالی استفاده کنید

برای اینکه واقعاً موفق باشید و دنبال کننده های اینستاگرام خود را افزایش دهید، باید هر چیزی را که پست می کنید به عنوان یک هنر در نظر بگیرید. چه تصویری از یک خدمات پزشکی ویژه و جدید باشد، یا یک عکس از جراحی در اتاق عمل، مطمئن شوید که برای ویرایش و افزودن گرافیک وقت گذاشته اید.

تبلیغات پزشکی در اینستاگرام

محتوای با کیفیت بالا را به طور مداوم ارسال کنید

برای اینکه بتوانید تبلیغات پزشکان در اینستاگرام را به بهترین شکل انجام دهید، لازم است که با محتوای ثابت و با کیفیت شروع کنید. اکنون که یک ویرایشگر عکس خوب و چند الگوی ارسال دارید، کیفیت بالا، نباید خیلی سخت باشد.

در واقع، این ثبات است که بیشتر مردم را جذب می کند. اکثر کارشناسان اینستاگرام موافقند که وقتی صحبت از پست کردن به میان می آید، هر چه بیشتر باشد، بهتر است. هزاران مطالعه نشان می‌دهد که ارسال محتوا بیش از ۷ بار در هفته، سه برابر لایک، تعامل و افزایش فالوور را به همراه خواهد داشت.

به طور کلی، برای درگیر نگه داشتن مخاطبان خود، باید محتوا و مطالب زیادی ارائه دهید. شما بیماران بالقوه را هدف قرار داده اید، اکنون زمان آن رسیده است که به آنها نشان دهید چه چیزی شما را در این صنعت بهترین می کند. هرچه در لایک ها ثبات بیشتری کسب کنید، پست های اینستاگرام شما بیشتر در فید آنها ظاهر می شود. اگر 3 بار یا بیشتر در روز پست می گذارید، امکان افزایش لایک و تعامل با مخاطبان خود را افزایش می دهید.

دیده شدن در اینستاگرام مستلزم زمان و توجه زیادی است. بنابراین، چندین بار ارسال محتوا در روز تنها زمانی موفق است که اینستاگرام شما تصاویری تازه و جذاب داشته باشد. اما صرفاً ارسال مجدد یا بازیافت محتوا فقط برای رسیدن به سهمیه روزانه پست، باعث افزایش فالوور و لایک نمی شود.

با بیماران خود در ارتباط باشید

اگر دائماً افراد را دنبال می ‌کنید، باید از فید خبری اصلی خود استفاده کنید و افرادی را که دنبال می ‌کنید لایک کنید، نظر بدهید و با آنها تعامل داشته باشید. به خصوص با افرادی که در پست های شما به شما عشق نشان می دهند. اگرچه این موضوع می تواند زمان بر باشد، اما شما با خوشحالی از رشد و تعامل متقابلی که دریافت می کنید با ابراز کمی عشق در اینستاگرام شگفت زده خواهید شد.

رسانه های اجتماعی ذاتاً خودخواهانه هستند زیرا فید شما مملو از افرادی است که درباره خودشان صحبت می کنند یا سلفی می گیرند. عکس هایشان را لایک کنید و با آنها ارتباط صمیمی داشته باشید. این کمک می‌کند تا پست ‌های خود را برای افراد بیشتری منتشر کنید، زیرا یکی از فاکتورهای الگوریتم اینستاگرام، تعداد لایک‌ ها است، بنابراین هرچه بیشتر دریافت کنید، تأثیرات کلی و قرار گرفتن در معرض برند خود را افزایش خواهید داد.

برای تبلیغات پزشکان در اینستاگرام ، استفاده از اهرم های تاثیر گذار را فراموش نکنید

برای تبلیغات پزشکان در اینستاگرام، می توانید از اینفلوئنسرهای اینستاگرام در منطقه خود برای ترویج رویه های جدید استفاده کنید. برای مثال، اگر شما یک پزشک در یک شهر کوچک هستید، بهتر است با اینفلوئنسر برتر شهر خود تماس بگیرید. حتی اگر او به دنبال تبلیغ خدمات پزشکی خاصی که شما ارائه می دهید نباشد، ممکن است اینفلوئنسر دیگری را بشناسد که بتواند به شما در تبلیغات پزشکی در اینستاگرام کمک کند.

خدمات تبلیغات پزشکان در اینستاگرام توسط رتا

خلاصه مطلب

تبلیغات پزشکی در اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن فعالیت های شما داشته و کمک می کند تا تخصص پزشکی خود را به افراد بیشتر و به جامعه بزرگتری معرفی کنید. به شرطی که یک حساب کابری تجاری و عالی در اینستاگرام داشته باشید و به طور مستمر در ان فعالیت داشته باشید. برای اینکه بتوانید تبلیغات پزشکان در اینستاگرام را خیلی عالی پیش ببرید و در این زمینه موفق باشید، پیشنهاد می کنیم از تیم مشاوره کسب و کار رُتا کمک بگیرید. .در حال حاضر عمده فعالیت این شرکت در زمینه بهداشت و درمانی در جهت بهبود کیفیت خدمات درمانی کشور است.

پست های مرتبط