تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی

کارهایی که ما در حوزه شبکه های اجتماعی بلدیم...!

تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

محتوایی که ما تولید می کنیم راه ارتباطی و نقطه تماس ما با مشتریان است. محتواها آگاهی می دهند، ارتباطات مارا شکل می دهند و در نهایت برای ما درآمد ایجاد می کنند. براساس مطالعات سال 2023 مجله فورچن ” 57% مشتریانی که خرید مجدد نداشته اند عنوان کردند که از طریق محتوای مفید سایر رقبا، جذب محصول یا خدمت آن ها شده اند” . برای درک این موضوع کافیه که نگاهی به پیج شخصی اینستاگرامتان بیندازید. چند پیج را فالو می کنید که شاید محصول آن خیلی بدرد شما نخورد اما بخاطر محتوای تولید شده جذاب، آن را فالو کرده اید. مسئله صرفا تولید محتوا نیست، بلکه تولید محتوای با کیفیت است. 

چند نمونه تولید محتوا انجام شده توسط رُتا

دکتر عمانیان

تولید محتوا تصویری

عکاسی از خدمات طب سوزنی مربوط به کلینیک دکتر عمانیان.

نقرینه

عکاسی محصول نقرینه

نقرینه یک برند در حوزه نقره جواهری است که عکاسی محصول آن توسط رُتا انجام شد. 

وبلاگ نویسی

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی و وبلاگی برای سایت های مختلف

مخاطبین و مشتریان شما از شما محتوای جذاب و با کیفیت می خواهند. این محتواها باید اورگانیک و طبیعی تولید شده باشند. بازاریابی محتوایی به کسب و کار شما کمک می کند که بتوانید فرایند آگاهی، جذب و فروش را به گونه ای ایجاد کنید که مشتریانتان حس خوب پس از خرید را نیز تجربه کنند و از خرید خود رضایتمند باشند. 4 سوال که هنگام تولید محتوا باید از خودتان بپرسید:

  • آیا به خواننده یا بیننده در رابطه با موضوعی که به دنبالش است کمک می کند؟
  • آیا محتوای تولید شده در راستای اهداف کسب و کار شما (خرید، آگاهی از برند، وفادارسازی مشتریان و...) می باشد؟
  • آیا در محتوای تولید شده نکاتی که سبب می شود محتوای شما به اشتراک گذاشته شده باشد رعایت شده است؟
  • آیا محتوا بطوری طراحی شده است که مشتری تا آخر آن را بخواند یا ببیند؟
مدیریت شبکه های اجتماعی

با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه ارتباطات بدست آمده است، روابط عمومی و مدیریت شبکه های اجتماعی به امری حیاتی و مهم تبدیل شده است. سازمان و برند شما با هر محتوایی که منتشر می کنید خواه یک محتوای تصویری باشد و یا پاسخ به یک کامنت، تحت تاثیر قرار می گیرد. نبود زمان و تمرکز و یا عدم آگاهی از دانش فنی مدیریت شبکه های اجتماعی توسط صاحبین کسب و کار باعث شده است که کسب و کارهایی که بدنبال مدیریت حرفه ای بیزینس خود هستند، مدیریت شبکه های اجتماعی خودرا به افراد متخصص بسپرند. ما در رُتا در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی خدمات زیر را ارائه می دهیم:

icon png

رصد شبکه های اجتماعی

ما از طریق ربات ها تمامی شبکه های اجتماعی را رصد می کنیم و هر کجا اسمی از برند شما آورده شد به آن پاسخ می دهیم.

icon png

تدوین استراتژی محتوا

ما استراتژی تولید محتوا شما براساس جدول زمانبندی و تقویم محتوایی تدوین میکنیم. این امر با توجه به بودجه شما صورت می گیرد.

icon png

تولید محتوا

براساس استراتژی کسب و کار شما و براساس استراتژی بازاریابی محتوایی شما انواع محتواهایی متنی، تصویری و صوتی را تولید می کنیم.

خبر خوب این که تمامی امور از صفر تا صد توسط تیم رُتا انجام میشه و میزان درگیری شما برای شبکه های اجتماعی کاملا به زمان آزاد شما بستگی داره!

مراحل تولید محتوا

بصورت کلی تولید محتوا رو ما در سه فاز انجام میدیم:

فاز اول: کسب و کار شما آنالیز میشه، استراتژی تولید محتوا تدوین میشه و هدف از تولید محتوا بررسی میشه، رقبا شما در شبکه های اجتماعی بررسی می شوند

فاز دوم: براساس استراتژی تدوین شده محتوای شما اعم از تصویری، متنی و یا ویدیوئی تولید خواهد شد، شبکه های اجتماعی رصد می شوند و مانند گوش شنوایی برای برند شما در حوزه مجازی خواهیم بود، کمپین تبلیغاتی شما براساس میزان بودجه مشخص شده طراحی و اجرا خواهد شد.

فاز سوم: در این فاز بیشتر کارهای انجام شده را تحلیل میکنیم، گزارش آنرا آماده میکنیم و براساس اهداف بدست آمده در مدیریت شبکه های اجتماعی شما بازنگری خواهیم کرد تا به بهینه ترین حالت ممکن برسد. 

یک نمونه تولید محتوای انجام شده

این محتوا توسط تیم ما از یک مرکز درمانی ضبط شده است

آنالیز رایگان کسب و کار شما

اگه میخوای تیم ما کسب و کارت رو به صورت رایگان برات آنالیز کنه فرم زیر رو پر کن

فقط نام و شماره موبایل

اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی …

فواید تولید محتوا برای کسب و کار

بصورت کلی تولید محتوا 4 مزیت اصلی برای کسب و کار دارد:

1- جذب و علاقه مند کردن مشتریان بالقوه به محصول و یا خدمت خود: با تولید محتوای با کیفیت مشتریان زیادی که به محصول و یا خدمت شما علاقه مندند ساده تر شما را پیدا می کنند و به شما اعتماد می کنند. 

2- افزایش درآمد: از آنجایی که تولید محتوا سبب افزایش اعتماد مشتریان می شود و مشتریان شما امکان دسترسی بهتری به شما دارند میزان درآمد شمارا به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. 

3- افزایش آگاهی از برند: تولید محتوای با کیفیت سبب انتشار آن می گردد و همین خود با توجه به سرعت وایرال شدن مطالب سبب می گردد برند شما شناخته تر شود.

4- نمایش تخصص: یکی از بهترین و مهم ترین فواید تولید محتوا نشان دادن تخصص و دانش فنی شماست که این امر سبب افزایش فروش شما می شود. 

 

تا دیر نشده کمپین خودتو بساز و نتایج واقعی اون رو مشاهده کن