بازاریابی

طراحی و راه اندازی سایت و سئو

اینترنت و کاربرد آن در ابعاد مختلف زندگی روزمره مردم بر کسی پوشیده نیست. امروزه مردم در جزیی ترین مسائل نیز ابتدا به اینترنت مراجعه می‌کنند و سعی دارند پاسخ سوالات خود را ابتدا در اینترنت پیدا کنند از این رو اهمیت استفاده درست و همه جانبه از اینترنت و قابلیت های بستر وب در راستای بهبود و ارتقاء کسب و کار بیش از گذشته است.

داشتن وبسایت اختصاصی برای هر بیزنسی یک امر واجب و ضروری است. هر کسب و کاری برای معرفی کالا یا خدمات خود نیازمند داشتن یک سایت است. به عبارتی داشتن سایت برای هر کسب و کاری به منزله یک کاتالوگ آنلاین و همیشه در دسترس است که علاوه بر معرفی به مشتریان هدف، راهی برای ارتباط با مشتریان وفادار است.

در دنیای پر شتاب امروزی، برنده میدان رقابت کسی است که سریعتر خود را به مشتری معرفی کند به عبارتی باید در میان انبوه پیشنهاداتی که به مشتری می‌شود، مشتری پیش از هر رقیب دیگری ابتدا کسب و کار شما را پیدا کند.

سئو سایت (Search Engine Optimize یا به صورت اختصاری SEO ) یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که مدیر وبسایت یا سئوکار هر مجموعه انجام می‌دهد تا وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل (Google)، یاهو(Yahoo)، بینگ (Bing) و... بهینه شود و کاربران در هنگام جستجو در این موتورهای جستجو، سایت آن مجموعه را در صفحه اول خود ببیند و به سراغ آن وبسایت بروند.

انجام خدمات سئو برای حیات وبسایت هر بیزینسی لازم و ضروری است. سئوی سایت باعث حفظ جایگاه وبسایت می‌شود و انجام سئوی درست و اصولی برای وبسایت‌ها کمک بزرگی به مشتریان نیازمند، نیز به حساب می‌آید چراکه باعث می‌شود آنان سریعتر شما را پیدا کنند و بتوانند از خدمات شما استفاده کنند.

در واقع اگر تصور کنید برای کسب و کار خود به یک مکان نیاز دارید طبیعتاً دو موضوع را با در نظر می‌گرفتید؛ موضوع اول مرتب بودن، نوسازبودن و اصطلاحاً تمیز بودن آن ملک. موضوع دوم که به آن خیلی دقت خواهید کرد، موقعیت مکانی آن است و سعی دارید که بر روی خیابان اصلی و در معرض دید همگان باشد تا افراد زیادی در آن عبور و مرور کنند. در دنیای وب نیز دقیقاً همین وضعیت است یعنی شما با احداث سایت زیبا و کاربرپسند موضوع اول را رعایت می‌کنید و با انجام سئو سایت، آن را در معرض دید افراد قرار می‌دهید.

شاید برایتان جالب باشد به گفته گوگل 87 درصد کاربران بر روی 2 لینک اول کلیک می‌کنند. با توجه به این گفته اهمیت داشتن یک سایت کاربر پسند که در صفحه اول گوگل باشد به اندازه ای بالاست که می‌تواند درآمد کسب وکار شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

طراحی سایت و سئو حرفه ای با رتا

رتا، به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه رشد و توسعه کسب وکار با آگاهی از اهمیت دنیای وب در  کسب و کارهای امروزی، تمامی پتانسیلش را برای رفع نیاز مخاطبان خود به کار گرفته است تا بتوانند در میان رقبا در بالاترین و بهترین جایگاه ممکن در فضای اینترنت قرار بگیرند. از آنجایی که رتا به صورت اختصاصی به عنوان یک شرکت مشاوره کسب و کار در حوزه پزشکی شناخته شده است، با درک نیاز پزشکان،دندانپزشکان و صاحبان مراکز درمانی مانند بیمارستان‌ها ، کلینیک ها و ... و همچنین شناخت مسیر رسیدن به مشتریان آنان، بهترین گزینه ها برای احداث سایت پزشکی، طراحی سایت درمانگاه، طراحی سایت برای مطب، طراحی سایت نوبت دهی آنلاین، طراحی وب سایت دندانپزشکی را به مخاطبان خود ارائه می‌کند.

ما در رتا با بهره مندی از متخصصین و تیم حرفه ای خود، راه رساندن وبسایت شما به صفحه اول گوگل را می‌دانیم و با اطمینان خاطر شما را تا رسیدن به بهترین جایگاه یاری می‌کنیم به طوری که مشتریان شما در سریعترین زمان با هر جستجویی شما را پیدا کنند و از خدمات شما استفاده کنند. رُتا با پیروی از بروزترین نکات و دستورالعمل های دنیای وب، سایت شما را به بهترین جایگاهی که باید باشد، می‌رساند.

سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت پزشک، سایت دندانپزشکی، سایت مراکز زیبایی، سایت فروش تجهیزات پزشکی، سئو سایت سالن زیبایی، سایت خرید لوازم پزشکی و.... باعث شده رتا به عنوان یک شرکت تخصصی طراحی سایت و سئو حوزه سلامت و درمان بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد.

در صورتی که به دنبال مجموعه ای حرفه ای برای طراحی سایت مرکز درمانی، طراحی سایت بیمارستان، ساخت سایت پزشکی، احداث سایت دندانپزشکی ، طراحی سایت نوبت دهی آنلاین آزمایشگاه یا مرکز رادیولوژی و.... هستید بدون شک رتا ROTA تنها مجموعه ای است که به بهترین شکل و به صورت تخصصی و حرفه ای این کار را برای شما به انجام می‌رساند. علاوه بر این مجموعه رتا توانایی رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل با سئوی حرفه ای را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات طراحی سایت و سئو رُتا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

امروزه داشتن یک وبسایت برای هر بیزینسی ضروری است علاوه بر آن با حضور در صفحه اول گوگل می‌توانید با پیشی گرفتن از رقبا، درآمد خود را افزایش دهید.

image

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.