مالی

حسابداری پزشکان و مالیات مطب پزشکان

حسابداری

حسابداری که به تعریف ویکی پدیا از آن به «زبان تجارت» نیز یاد می‌شود مجموعه فعالیت‌های اندازه گیری، پردازش و ارتباطات اطلاعات مالی و غیرمالی در مورد نهادها و بخش های اقتصادی مانند مشاغل و شرکت ها را شامل می‌شود. علم حسابداری از جمله مهمترین ارکان بخش مالی هر کسب و کاری به حساب می‌آید.

 امروزه اهمیت حسابداری بر هیچ کسی پوشیده نیست چرا که اعداد و ارقام هیچگاه دروغ نمی‌گویند. ثبت و حسابرسی اطلاعات مالی هر بیزنسی می‌تواند موفقیت یا شکست آن را پیش از وقوع هر اتفاقی پیش بینی و اعلام کند. در صورتی که یک بیزینس با توجه به صورت های مالی و اطلاعات حسابداری وضعیت مطلوبی داشته باشد چراغ راه ادامه حیات و نحوه تدوین برنامه های کلان آن کسب و کار خواهد بود و در صورتی نیز که اوضاع نابسامان باشد باید پیش از وقوع خطرات جبران ناپذیر تدبیری اساسی برای سرنوشت آن اندیشید.

پیوند و ارتباط تنگاتنگ حسابداری با موضوع مالیات موجب شده تا ما در اینجا به این دو موضوع به صورت همزمان بپردازیم؛

مالیات

واژه ای آشنا و ملال آور برای صاحبان کسب و کار، هزینه ای اجباری یا نوعی خراج که توسط سازمان مالیات به منظور تأمین هزینه‌های مختلف عمومی یا هزینه‌های دولت از افراد مختلف دریافت می‌شود.

ارتباط مالیات و حسابداری

همانطور که در بالا گفته شد. اهمیت زیاد حسابداری برای صاحبان کسب و کار به دلیل ارتباط نزدیک مالیات و حسابداری است. چرا که با کمک حسابداری درست، صحیح و قانونی می‌توان با کنترل درآمدها و ثبت هزینه‌ها، از میزان مالیات کاست. در واقع بسیاری از مالیات های سنگینی که صاحبان کسب وکار متحمل می‌شوند به دلیل عدم حسابداری درست و اصولی است. در صورتی که در ثبت و ارسال اظهارنامه های مالیاتی، باری به هر جهت و بدون آگاهی عمل کنید در پایان ممکن است مالیات‌های نادرستی را بر خود تحمیل کنید.

آسودگی خیال با خدمات حسابداری مراکز درمانی و مالیات توسط رُتا

رُتا، برای انجام وظایفی که برای خود تعیین کرده است همواره سعی دارد بهترین خدمات را توسط بهترین متخصصین هر حوزه ارائه کند. در موضوع مهمی مانند حسابداری و مالیات نیز تمام توان خود را به کارگرفته است تا به گونه ای قانونی و در چارچوب قوانین مالیاتی کشور، با استفاده از حسابداری پیشرفته و دقیق علاوه بر کاهش هزینه های مالیاتی صاحبان کسب و کار بتواند مجموعه های همکار خود را در سر و سامان دادن به وضعیت حساب های مالی یاری کند. از این رو با در نظر گرفتن نیازهای مالی و حسابداری مشتریان و جامعه هدف خود که عمدتاً مراکز درمانی، بیمارستانی، کلینیک‌ها، مطب های شخصی، مراکز زیبایی و سلامت، رادیولوژی‌ها، آزمایشگاه‌ها، شرکت‌های تجهیزات پزشکی و....هستند، بتواند بهترین و مجرب ترین حسابداران و کارشناسان مالیاتی را برای فعالیت و همکاری انتخاب کند.

از این رو با اطمینان خاطر می‌توانیم ادعا کنیم در تمامی امور حسابداری و مالیاتی بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مطب‌های شخصی، آزمایشگاه‌ها،مراکزتصویربرداری پزشکی، سالن‌های زیبایی، مالیات بر پزشکان، مالیات کلینیک‌ها، مالیات فیزیوتراپی، نحوه ارسال اظهارنامه مالیاتی پزشکان، مالیات درمانگاه‌های خصوصی، حسابداری پزشکان و.... حرف اول را می‌زنیم.

در صورتی که برای امور حسابداری و مالیاتی مرکز یا کسب و کار خود به اطلاعات بیشتری نیاز دارید بدون شک رُتا ROTA تنها شرکتی است به صورت تخصصی و حرفه ای می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد پس، از طریق راه‌های ارتباطی با رُتا در ارتباط باشید.

حسابرسی و حسابداری و انجام امور مالیاتی بیمارستان‌، مطب، مرکز زیبایی، درمانگاه و کلیه مراکز درمانی توسط متخصصین وکارشناسان این حوزه انجام می‌گیرد

image

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.