مشاوره

مشاوره کسب و کار پزشکی

مشاوره کسب و کار در حوزه سلامت


پیشرفت روزافزون دانش بشری و ارتقاء آگاهی و دانش جامعه در خصوص مسائل بهداشت و سلامت باعث رونق رقابت کسب و کار در حوزه سلامت شده است. علی رغم افزایش دانش و آگاهی مردم، متأسفانه سبک زندگی ناسالم نیز رشد زیادی داشته است. این سبک زندگی ناسالم از جهات مختلفی زندگی و سلامت انسان امروزی را تهدید کرده است. نقش کسب و کار های پزشکی و کسب و کارهای حوزه سلامت، درمان و بهداشت برای در امان ماندن از خطرات و تهدیدات احتمالی بسیار مؤثر و بسزاست.
افزایش نیاز انسان امروزی به خدمات درمانی، بهداشتی و پزشکی با توجه به دلایل بالا، موجب شده است کسب و کار های حوزه پزشکی و سلامت در بین مشاغل پردرآمد دنیا قرار بگیرند به طوری که سالانه افراد بسیاری در شاخه ها و حوزه های مختلف کسب و کارهای درمانی و پزشکی، فعالیت حرفه ای خود را آغاز می کنند از این رو رقابت در این عرصه ها هر روز بیشتر و شدیدتر از روز قبل است بنابراین برای باقی ماندن در عرصه رقابت، باید دانشی علاوه بر دانش تخصصی حرفه خود را آموخت تا بتوان از رقبا پیشی گرفت.


مشاور تخصصی کسب و کار


 مشاور کسب و کار در فرآیند مشاوره تخصصی کسب و کار همانند یک پزشک کسب و کار رفتار می‌کند. در ابتدای امر با گرفتن شرح حال از صاحب کسب و کار و طرح پرسش هایی از او، وضعیت کلی کاری وی، صنعت و رقبا را در حوزه مراجعه کننده بررسی می‌کند. در مرحله بعدی با آنالیز وضعیت و بررسی های کارشناسی، اقدام به عارضه یابی کرده و مشکلات را ریشه یابی می‌کند. پس از این مرحله نوبت به تجویز برای درمان و برون رفت از مسائل و مشکلات می‌کند.
با توجه به توضیحی که در بالا اشاره شد به خوبی درمی‌بابیم استفاده از یک مشاور کسب و کار متخصص و حرفه ای برای هر کسب و کاری حیاتی است و وجود آن همانند حضور یک پزشک بر سر بالین یک بیمار است. مشاورهای کسب و کار موفق، منجر به رشد و ارتقا درآمد و افزایش سرمایه های کسب و کار ها می‌شود.


خدمات مشاوره کسب و کار رُتا


تیم مشاوره کسب و کار رتا در طی چندین سال تجربه خود در زمینه مشاوره کسب و کار های حوزه سلامت، پزشکی و درمان توانسته است مراکز و مؤسسات بسیاری را رشد و ارتقاء دهد. در تیم مشاوره‌ای کسب و کار رتا ROTA، متخصصان و کارشناسان این شرکت طی جلسات مشاوره ای با صاحبان مراکز و مؤسسات درمانی و پزشکی، کلینیک ها، بیمارستان به ارزیابی و عارضه یابی سازمان مربوطه می‌پردازند و سپس راه حل‌ ها و تجویز‌های درمانی خود را ارائه می‌دهند.
ما در رتا، به عنوان یک شرکت مشاوره کسب و کار استراتژی مرکز شما را در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر طراحی می کنیم. برای رسیدن به رشد کسب و کارهای حوزه درمان تلاش می کنیم تا مراکز درمانی، سیستم خود را به بهترین شکل مدیریت کنند و کیفیت خدمات خود را بهبود بخشند.

با بهره بردن از کارشناسان متخصص و با تجربه در این حوزه، ما در کنار شما هستیم تا اهداف خود را شناسایی کنید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. رویکرد بین رشته ای ما این امکان را فراهم می کند تا کسب و کار خود را ارتقاء دهید، هزینه های خود را کاهش دهید و از تمام ظرفیت خود با بالاترین میزان بهره وری استفاده کنید. رُتا اینجاست تا کلیه خدمات مشاوره کسب و کار را با بالاترین کیفیت به تمام کسب و کارهای حوزه سلامت و درمان از مطب های خصوصی گرفته تا کلینیک ها و بیمارستان ها در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر آن ها ارائه کند.
رتا، ارائه دهنده بهترین مشاوره کسب و کار حوزه سلامت
تجربه‌های موفق و میزان رضایت حداکثری مشتریان در پروژه های مختلف پیشین، از مشاوره کسب و کار‌های حوزه سلامت مانند مشاوره مطب پزشکان، کلینیک، بیمارستان، مراکز رادیولوژی و تصویربرداری، آزمایشگاه‌ها و.... ما را به این خودباوری رسانده است که در زمینه مشاوره کسب و کار پزشکی در بین رقبا سرآمد آنان بوده و حتی می‌توانیم ادعا کنیم در این زمینه بی رقیب هستیم.
درصورتی که به تازگی مطب خود را افتتاح کرده اید و برای ورود پرقدرت در میان رقبا سردرگم و نگران هستید و یا مرکزدرمانی، کلینیک، رادیولوژی، آزمایشگاه، بیمارستان، سازمان شما و..... روند نزولی دارد و یا بدون پیشرفت در حال رکود است، شک نکنید رتا ROTA تنها جایی است که می‌تواند رشد، توسعه و ارتقاء شما را تضمین کند. از این رو توصیه می‌کنیم از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت موجود است با ما در ارتباط باشید تا از جلسات تخصصی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

مشاوره کسب‌و‌کار در حوزه درمان همانند هر بیزینس دیگری از جمله مهمترین مراحل در بهبود هر کسب وکاری است.

image

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.