سهام

ارزش گذاری سهام بیمارستان و مراکز درمانی

بنا به تعریف موجود در سایت ویکی پدیا، ارزشگذاری  مالی؛ فرآیند تعیین کردن ارزش جاری یک دارایی یا شرکت است. موضوع بسیار مهمی برای صاحبان سرمایه و سرمایه گذران است که بر اساس آن می‌توانند با سرمایه‌های خود فعالیت های اقتصادی انجام دهند.

در جریان فرآیندها و معاملات اقتصادی، مهمترین بخش این فعالیت‌ها، ارزشگذاری سرمایه، ملک و ... است. این موضوع که باید توسط کارشناسان این امر انجام پذیرد فعالیتی تخصصی است که برای هر دو طرف یک معامله حساس و حیاتی است. از طرفی صاحبان سرمایه یا دارندگان املاک قصد تبدیل سرمایه خود به پول نقد را دارند و در طرف دیگر سرمایه گذاران و خریداران هستند که دارایی خود به مشارکت می‌گذارند.

ارزش گذاری مراکز و کسب و کارهای حوزه درمان با اهداف متفاوتی انجام می‌شود:

خرید

امروزه افراد زیادی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در حوزه درمان هستند از طرفی پیچیدگی‌های این صنعت، ریسک سرمایه‌گذاری را برای آن‌ها بالا برده است. وجود یک گزارش ارزش‌گذاری قابل دفاع که توسط کارشناسان متخصص و باتجربه ارائه شده باشد سرمایه گذران را برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن یاری خواهد کرد.

فروش

برای فروش کل یا بخشی از سهام یک مرکز، اطلاع داشتن از ارزش واقعی آن به شما کمک می‌کند تا فروشی به قیمت و منطقی داشته باشید.

جذب سرمایه گذار

گاهی یک مرکز جهت بهبود و ارتقاء خدمات خود، نیازمند جذب سرمایه‌گذار جدید است. همچنین بیمارستان ها و پاراکلینیک ها تمایل دارند یک یا تعدادی از بخش‌ها را به اشخاص حقیقی یا حقوقی واگذار نمایند. ارزش‌گذاری به عنوان اولین قدم در راستای تعیین تعداد سهام و به دست آوردن قیمت هر سهم لازم و ضروری است.

ارزشگذاری دقیق و حرفه ای با رُتا

شرکت رُتا به عنوان پیشگام در صنعت درمان، متولی صدها جابجایی سهام و ارزشگذاری ده‌ها مرکز بهداشتی-درمانی بزرگ و کوچک بوده‌است. ارزش گذاری، فرآیندی پیچیده است که نیازمند ترکیبی متوازن از تحلیل بنیادی، تجربه در صنعت و آینده‌نگری می‌باشد. تیم ما با بهره‌بردن از کارشناسان باتجربه و زبده، تمام پیچیدگی هایی که می تواند باعث ایجاد ارزش شود را درک و لحاظ می‌کند. در این صنعت پرسود و درحال رشد، ما در کنار شما هستیم تا ارزش واقعی کسب و کار و دارایی‌های خود را درک کنید. تیم خدمات ارزشگذاری رُتا به شما یک خروجی قابل دفاع ارائه خواهد داد. 

مراحل ارزش‌گذاری توسط متخصصین رُتا

ارزشگذاری سهام، ارزشگذاری مراکز درمانی، ارزش گذاری سهام بیمارستان، ارزش گذاری سهام مراکز درمانی، ارزشگذاری رادیولوژی، ارزش گذاری داروخانه ارزشگذاری دندانپزشکی ارزش گذاری کلینیک ارزشگذاری آزمایشگاه ارزشگذاری مراکز زیبایی ارزشگذاری سهام

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.