قرارداد با بیمه ها
اجرایی

قرارداد‌های رسمی،امور اداری، قرارداد بیمه ها

اهمیت و ضرورت قرارداد با بیمه‌ ها

در سالهای اخیر به علت افزایش آگاهی کارمندان، مطالبه ای جمعی از طرف آنها صورت گرفته تا کارفرمایان، آن ها را تحت پوشش بیمه های تکمیلی قرار دهند. از طرفی افزایش بیش از پیش تعرفه ی خدمات پزشکی در بخش خصوصی به عنوان محرکی جهت اقبال جمعی به بیمه های مکمل عمل کرده است. از طرف دیگر با توجه به شرایط موجود، سیاست های کلان شرکت های بیمه گذار نیز به سمت اخذ قرارداد با اشخاض سوق پیدا کرده است.

در چنین شرایطی عقد قرارداد با شرکت های ارائه دهنده بیمه های مکمل می تواند علاوه بر افزایش تعداد بیماران به شکل هدفمند و سریع میزان رضایتمندی مشتریان از مرکز شمارا نیز بالا ببرد. با توجه به تعدد شرکت های بیمه، انتخاب شرکتی که هم از نظر بازدهی با توجه به خدمات شما کمک کننده باشد و هم از نظر مالی پرداختی های منظم و سریعی داشته باشد کار ساده ای نیست.

قرارداد ها و امور اداری

آشنایی با روال اداری و موفقیت در فرآیند درخواست و اخذ مجوز رسمی از اداره یا ارگان در کنار صرفه جویی در زمان، اتفاقی است که بسیاری از صاحبان کسب وکار در حوزه درمان به دنبال آن هستند. نحوه کسب امتیاز پروانه مطب، درخواست مجوز درمانگاه، درخواست مجوز کلینیک دندانپزشکی، درخواست مجوز کلینیک روانشناسی، درخواست پروانه درمانگاه، اجاره مطب فیزیوتراپی، اجاره پروانه دندانپزشکی، درخواست مجوز کلینیک زیبایی، خرید مجوز سونوگرافی، درخواست مجوز مرکز رادیولوژی، درخواست مجوز آزمایشگاه و.... شاید برای افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار در این حوزه باشند کاری سخت،زمانبر و فرسایشی باشد، بخصوص آن وقتی که آشنایی در این زمینه نیز نداشته باشند.

بنابراین توصیه می‌شود برای پیشرفت اصولی و هرچه بهتر فرآیندهای آن از افرادی که توانایی و تجربه انجام این امور را دارند کمک گرفته شود تا هم کارها به بهترین صورت ممکن انجام پذیرد و هم در زمان و هزینه صرفه جویی گردد

عقد قرارداد‌های رسمی،امور اداری، قرارداد بیمه ها به رُتا بسپارید

  فعالیت چندین ساله رُتا در صنعت درمان، و سابقه همکاری متعدد با شرکت‌ها و ارگان‌های بیمه ای و عقد قرارداد با بیمه‌های مختلف باعث شده تا زیر و بم و صفر تا صد مراحل موفقیت در این حوزه را بداند. با توجه به توانایی، پتانسیل و ارتباطات عمیق و گسترده، رُتا  در کمترین زمان می‌تواند امور مربوط به عقد قرارداد مرکز درمانی شما با بیمه ها را به انجام برساند.

علاوه بر آن اموری مانند نحوه کسب امتیاز پروانه مطب، درخواست مجوز درمانگاه، درخواست مجوز کلینیک دندانپزشکی، درخواست مجوز کلینیک روانشناسی، درخواست پروانه درمانگاه، اجاره مطب فیزیوتراپی، اجاره پروانه دندانپزشکی، درخواست مجوز کلینیک زیبایی، خرید مجوز سونوگرافی، درخواست مجوز مرکز رادیولوژی، درخواست مجوز آزمایشگاه و.... را نیز می‌توانید با خیالی آسوده به رُتا بسپارید.

در پایان در صورتی که در زمینه های فوق به راهنمایی و اطلاعات بیشتری نیازی دارید، می‌توانید از طریق‌ روش‌های موجود در سایت با کارشناسان رُتا در ارتباط باشید.

بیمه های طرف قرارداد ما

عقد قرارداد با شرکت های ارائه دهنده بیمه های مکمل می تواند علاوه بر افزایش تعداد بیماران به شکل هدفمند و سریع میزان رضایتمندی مشتریان از مرکز شمارا نیز بالا ببرد.

image

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.