بازاریابی

تبلیغات،بازاریابی میدانی، تبلیغات آفلاین

تبلیغات ابزار جادویی توسعه و رشد هر کسب و کاری به حساب می‌آید؛ تلاش برای ایجاد و برقراری ارتباط جهت فرستادن یک پیام عمومی و غیرشخصی از طریق هر رسانه موجود در راستای معرفی خدمات، محصولات و فعالیت های یک کسب وکار به گونه ای روشن و شفاف که موجب آگاهی سازی عموم مردم شود. تبلیغات هدفمند و موفق علاوه بر آگاهی سازی در قدم بعدی مشتریان بالقوه را به خریدار تبدیل می‌کند از این رو اهمیت تبلیغات در قدم اول موجب آگاهی سازی و توسعه برندینگ می گردد و در قدم بعدی موجب افزایش مشتریان و خریداران می‌گردد.

تبلیغات در میان ابزارهای بازاریابی، شاید گران ترین و پرهزینه ترین بخش باشد بنابراین باید این فعالیت به صورت تخصصی و حرفه ای توسط متخصصین و کارشناسان این حوزه انجام شود تا با بهینه کردن فعالیت های تبلیغاتی و تدوین استراتژی های هدفمند و نتیجه بخش بتوان با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را گرفت. همچنین شیوه اجرا، زمان و مکان معرفی خدمات و محصولات نیز باید به شیوه ای دقیق و حساب شده باشد تا بتوان تبلیغات ثمربخشی را به انجام رساند.

بازاریابی آفلاین (تبلیغات میدانی)

یکی از انواع مختلف بازاریابی که علی رغم پیشرفت های دیجیتال مارکتینگ هنوز نیز اثربخش است و نمی ‌توان نتیجه بخش بودن آن را انکار کرد، بازاریابی آفلاین است. در واقع تمام اقدامات تبلیغاتی که تا پیش از ظهور بازاریابی دیجیتال و آنلاین انجام می‌گرفت اعم از تبلیغات تلویزیونی، بیلوردی، تراکت،پوستر، تبلیغات بنری و چاپ آگهی در مجلات و.... همگی در زیرمجموعه تبلیغات آفلاین به حساب می‌آید.

شاید با گسترش تبلیغات آنلاین و دیجیتال، بسیاری از مردم از تبلیغات آفلاین غافل شده یا آن را تاریخ گذشته بدانند اما تجربیات و شواهد و آمارها نشان می‌دهد که بازاریابی آفلاین و میدانی هنوز نیز اثرگذاری و نتیجه بخشی خود را دارد و می‌تواند موجب رشد و توسعه بسیاری از کسب و کارهای مختلف شود. در ادامه به برخی مزایای تبلیغات آفلاین می‌پردازیم؛

مزایای بازاریابی آفلاین؛

 

امکان دسترسی مستقیم به مشتریان هدف

در برخی از مدل های تبلیغات آفلاین، به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مخاطبان هدف می‌توان به اطلاعات و شواهد ارزشمندی دست یافت که شاید در بازاریابی دیجیتال دسترسی به این موضوع سخت یا غیرقابل انجام باشد.

ایجاد شبکه های دوستانه قوی از مشتریان وفادار

به واسطه ارتباطات نزدیک در تبلیغات آفلاین، می‌توان مجموعه ای منسجم از مشتریان وفادار یا به نوعی باشگاه مشتریان به وجود آورد. داشتن شبکه ای از مشتریان وفادار قوی باعث می‌شود هر کسب و کاری همواره درآمد همیشگی داشته باشد که می‌توان با گسترش این شبکه بر مقدار آن افزود.

امکان بروز خلاقیت

در تبلیغات آفلاین به دلیل گستردگی و حضور فیزیکی می‌توان دست به خلاقیت های جدیدی برای ارتباط مستقیم با مشتریان زد.

وجود مشتریان معتقد به تبلیغات آفلاین

با وجود افزایش استفاده از ابزارهای دیجیتال و پیشرفت های تکنولوژیکی هنوز هم بسیاری از مردم به تبلیغات آفلاین و روش‌ها و ابزارهای بازاریابی میدانی معتقد هستند و شاید این بخش از جامعه علی رغم استفاده از ابزارهای دیجیتال به تبلیغات این حوزه بی اعتماد باشند و به تبلیغات آفلاین و روش های سنتی بیشتر اعتماد کنند بنابراین لازم است برای جذب این دسته از مشتریان که شاید بخش زیادی از جامعه را نیز شامل شوند، از تبلیغات آفلاین استفاده کرد.

رتا، ارائه دهنده تبلیغات آفلاین به روش های سنتی و نوین

رتا، به عنوان برترین شرکت تبلیغاتی حوزه درمان و پزشکی، با چندین سال تجربه در شاخه های مختلف تبلیغات و بازاریابی آفلاین و ترکیب تجارب خود با دانش کلاسیک و روز دنیا توانسته است راه های جذب بیمار به مطب را شناسایی کند، رتا این توانایی را از طریق بهینه ترین روش های تبلیغات برای مطب به دست آورده است.

پروژه‌های موفق تبلیغات مطب دندانپزشکی ، تبلیغ پزشکی، تبلیغات تجهیزات پزشکی، تبلیغات برای بیمارستان، تبلیغ کلینیک، تبلیغات مراکز تصویربرداری، تبلیغات آزمایشگاه، تبلیغات مرکز زیبایی و..... که منجر به جذب بیماران به مراکز درمانی می‌شود، کارنامه ای موفق برای رتا ROTA را به همراه داشته است.

تبلیغ خدمات پزشکی باید به گونه ای باشد که ضمن حفظ صداقت و رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی به منظور احترام به حقوق مصرف کنندگان و مشتریان، بتواند قابلیت ها و پتانسیل های مراکز درمانی را نیز به اطلاع مشتریان برساند. کارشناسان و متخصصان حوزه تبلیغات در رتا همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات تبلیغاتی با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی هستند.

مجموعه رتا، با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای حوزه تبلیغات، علاوه بر ارائه انواع ابزارها و روش های تبلیغات آنلاین و توانایی ارائه کلیه خدمات تبلیغات آفلاین و بازاریابی میدانی اعم از تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد، ویزیتوری، طراحی ست اداری، تبلیغات محیطی، اس ام اس مارکتینگ (SMS Marketing)، باشگاه مشتریان، اسپانسرشیپ و... را دارد.

کارشناسان ما در رُتا، ضمن بررسی شرایط کسب و کار و بیزینس شما و همچنین بررسی شرایط صنعت و تحلیل رقبایتان پس از تدوین استراتژی تبلیغاتی هدفمند، بهترین و اقتصادی ترین کمپین های تبلیغاتی را برای شما تداراک خواهند دید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در این زمینه از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با رُتا در ارتباط باشید.

تبلیغات کلینیک، مطب، مرکز زیبایی، درمانگاه و پرسنال برندینگ پزشکان،دندانپزشکان، جراحان و متخصصین پزشکی به صورت حرفه‌ای با متد روز جهانی از رُتا بخواهید

image

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.