اجرایی

مدیریت داخلی و سیستم سازی

مدیریت داخلی

هر سازمانی برای انجام درست فعالیت ها و ایجاد هماهنگی های لازم برای انجام با کیفیت امور خود، نیازمند مدیریتی منسجم است که هماهنگی امور داخلی آن سازمان را انجام دهد و فعالیت ها را ساماندهی کند همچنین بر شیوه درست انجام امور نظارت داشته باشد. به مجموعه این فعالیت ها، مدیریت داخلی گفته می‌شود و فردی که سرپرستی انجام این کار‌ها را به عهده می‌گیرد مدیرداخلی می‌گویند.

امروزه با توجه به گستردگی فعالیت های هر سازمان و افزایش رقابت در جلب نظر مشتریان برای ارائه خدمات مطلوب تر، اهمیت مدیریت داخلی قوی بیش از گذشته است. در گذشته شاید صاحب کسب و کار یا سازمان خود نیز مدیریت مجموعه را عهده دار می‌شد و کارها در هر صورت پیش می‌رفت اما امروزه اینگونه نیست.

صاحبان بسیاری از سازمان های حتی کوچک، خود را درگیر مدیریت داخلی سازمان خود نمی‌کنند و سعی می‌کنند تمرکز خود را بر روی تصمیم گیری های بزرگ و اساسی و استراتژی های کلان سازمان خود بگذارند از این رو مدیریت داخلی مجموعه های خود را به متخصصان و کارشناسان این امر از داخل مجموعه می سپارند یا به خارج از مجموعه برون سپاری می‌کنند. در واقع آنان دریافته اند که انرژی و زمان آنان بسیار باارزش است و می‌تواند پرثمرتر باشد. بنابراین کافی است مدیریت داخلی منسجمی برای پیاده سازی سیاست های خود در مجموعه به کار بگیرند.

سیستم سازی

سیستم سازی در کسب و کار به مجموعه تمام فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به منظور خودکار سازی کارها و امور کسب وکار صورت می‌گیرد تا با کمترین دخالت و نظارت مدیر، اکثر کار‌ها به خوبی پیش برود. به عبارت دیگر سیستم سازی فرآیندی است که در آن تمامی وظایف بر اساس شرایط مرکز (نقاط ضعف و قوت) تعریف و سپس تفویض می شود. در این رویکرد تمامی فعالیت های اجرایی در چارجوب تعریف شده صورت می پذیرد و در نتیجه آن عملکرد پرسنل با کیفیت تر و فعالیت ها از حالت فرد محوری خارج می شود. یک سیستم پویا باعث می شود تا کارفرما با نظارت بهینه و حداقلی به جای درگیری بر روی انجام درست تک تک وظایف به فکر توسعه کسب و کار خود باشد.

 مزایای سیستم سازی

  • وابسته نبودن مرکز به یک فرد خاص
  • کاهش درگیری های اجرایی کارفرما
  • کاهش خطا در اجرای وظایف
  • کاهش هزینه های مرکز
  • بالا رفتن ظرفیت مرکز بدون نیاز به افزایش نیرو
  • افزایش رضایت مندی مشتریان

مدیریت داخلی و سیستم سازی حرفه‌ای مراکز درمانی توسط رُتا

دانش و تجربه ما در رتا طی چندین سال در مدیریت داخلی مراکز درمانی مانند بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مراکز تصویربرداری، رادیولوژی‌ها، آزمایشگاه‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز زیبایی و سلامت و .... همچنین کسب رضایت بالای 90 درصدی در کنار افزایش راندمان و بازدهی  و افزایش سودآوری مجموعه ها و مراکز درمانی همکار با مجموعه رُتا باعث شده با اطمینان خاطر از توانایی خود در این کار سخن بگوییم.

رُتا با در نظرگرفتن ظرفیت های مجموعه و مرکز با سیستم سازی حرفه ای و کارشناسی شده، فرآیندهای مجموعه را در بهینه ترین حالت ممکن طراحی و سازماندهی می‌کند تا علاوه بر افزایش رضایت مشتریان و مراجعین مرکز شما، باعث کاهش هزینه های مرکز شما گردد.

در پایان توصیه می‌کنیم در صورتی که به راهنمایی و اطلاعات بیشتری در زمینه مدیریت داخلی و سیستم سازی مراکز و سازمان خود نیاز دارید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ر‌ُتا ROTA در ارتباط باشید.

مزایای خدمات رُتا

شرکت رُتا کیست؟

رُتا، جمعی از متخصصین و مشاورین رشد و توسعه کسب‌وکار و آشنا به حوطه پزشکی به عنوان اولین و برترین شرکت در مشاوره و تبلیغات و توسعه کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و سلامت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

پکیچ کامل خدمات رشد و توسعه کسب‌وکار از قبیل؛ مشاوره،بازاریابی،تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو،برندینگ، خرید و فروش سهام، ارزشگذاری مراکزدرمانی، حسابداری، مدیریت داخلی، راه اندازی و تجهیز و... در حوزه پزشکی، سلامت و درمان را ارائه می‌دهیم.