-

سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی

 

همانطور که می دانید، دستگاه ها و تجهیزات پزشکی می توانند سرنوشت یک بیمار را تعیین کنند. به همین دلیل است که مقررات سخت گیرانه ای بر شرکت های تجهیزات پزشکی اعمال می شود و به‌ عنوان یک استارت ‌آپ، این احتمال وجود دارد که دانش کمی در مورد نحوه گذر از فرآیندهای نظارتی داشته باشید.

 بنابراین لازم است قبل از هر اقدامی برای راه اندازی شرکت تجهیزات پزشکی تمام موارد از جمله مجوزهای لازم برای این منظور و سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید با اطلاعات کامل، در این مسیر قدم بردارید.

شرکت رتا با تیم متخصص و حرفه ای خود با سوابق درخشان در زمینه مشاوره سرمایه گذاری حوزه پزشکی ، راه اندازی و تجهیز مطب و مراکز درمانی  و به طور کلی با دانش روز جهان، با ارائه خدمات مشاوره برای افزایش درآمد پزشکان و مراکز درمانی توانسته است رضایت حداکثری کسب وکار ها را جلب کند.

 پس پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه اطلاعات خود را در رابطه با راه اندازی شرکت تجهیزات پزشکی و سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی افزایش دهید، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

در مورد بازار تحقیق کنید

راه اندازی یک تجارت در زمینه تجهیزات پزشکی بدون تحقیق در مورد پایگاه مشتری می تواند یک کار سخت و پیچیده باشد. به همین دلیل است که دانستن اندازه مشتریان برای جلوگیری از غرق شدن در خواسته های مشتری، بسیار مهم است. بنابراین قبل از راه اندازی شرکت تجهیزات پزشکی، بر روی این موضوع وقت بگذارید و تحقیقات خود را انجام دهید.

 نیازهای موجود بازار، جمعیت، مشتریان هدف، از جمله هزینه سیستم های مراقبت های بهداشتی و موارد مشابه را درک کنید. شما می توانید این اطلاعات حیاتی را از مجلات، روزنامه ها، پرسشنامه ها یا از طریق تحقیقات آنلاین به دست آورید. بنابراین حتما در رابطه با تجهیزات و دستگاه های پزشکی که قرار است در شرکت خود داشته باشید، تحقیق کنید و تجهیزاتی را وارد کنید که تقاضای واقعی و زیادی برای آن وجود داشته باشد.

زیرا ممکن است شما یک محصول عالی عرضه کنید، اما متوجه شوید که بیمارستان ها در برخی از بازارهای هدف شما از قبل با ارائه دهندگان محصولات مشابه، قرارداد دارند. بنابراین هر چه بتوانید در این مرحله اطلاعات بیشتری در مورد این بازارها در مناطق مختلف جمع آوری کنید، بهتر است و راحتتر می توانید میزان سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی خود، موفقیت این کسب و کار و درآمد حاصل از ان را محاسبه کنید.

سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی چقدر است

راه هایی برای تامین مالی کسب و کار خود بیابید

سرمایه اولیه برای راه اندازی و راه اندازی استارتاپ شما ضروری است و تامین سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزت پزشکی، از دیگر موضوعات مهمی است که باید درباره آن فکر کنید. در ابتدا، برای ایجاد پایه راه اندازی شرکت تجهیزات پزشکی خود به بودجه کافی نیاز دارید. این می تواند شامل خرید تجهیزات پزشکی یا اجاره یک دفتر کار مناسب و موارد دیگر باشد.

بنابراین لازم است یک یک استراتژی تامین مالی مناسب ایجاد کنید که در این مسیر، با محدودیت های زیادی مواجه نشوید. برای این منظور می توانید وام بگیرید، دارایی های موجود را بفروشید و برای تامین سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی و کسب و کار خود، شراکت ایجاد کنید.

همچنین باید به هزینه ‌های حقوق و دستمزد تیم خود نیز فکر کنید. صنعت علوم زیستی به طور کلی دستمزد رقابتی و بالاتر از میانگین را به کارگران ارائه می دهد که باید آن را در برنامه ریزی بودجه خود لحاظ کنید.

به طور کلی، بودجه پروژه شما باید تمام هزینه ‌هایی را که ممکن است متحمل ‌شوید را در نظر بگیرد و درست کردن این موضوع از همان ابتدا می ‌تواند مشکل باشد. با این حال، با برنامه‌ریزی دقیق و کامل، می‌توانید از نظر برآورد تمام هزینه ‌های پروژه در ابتدا، بهترین کار را شروع کنید.

مواردی که ممکن است نیاز به بودجه داشته باشید شامل نیروی کار، مواد، سفر، آموزش، مشاوره، آزمایش محصول، انطباق با مقررات، آزمایش‌ های بالینی و بسیاری موارد دیگر است.

صرف زمان برای تهیه یک بودجه واقعی برای موفقیت پروژه شما بسیار مهم است، اما تازه واردان در صنعت همیشه تمام هزینه های بالقوه را تصور نمی کنند. به همین دلیل است که داشتن یک ایده کلی از مسیر نظارتی به همان اندازه حیاتی است. زیرا ممکن است با تکامل محصول شما همه چیز تغییر کند و مسیر ترخیص یا تایید، تاثیر قابل توجهی بر زمان و هزینه پروژه خواهد داشت.

سرمایه لازم تاسیس شرکت تجهیزات پزشکی

تجهیزات و ابزار پزشکی را تامین کنید

اگر تصمیم دارید دستگاه ها و تجهیزات پزشکی خود را خودتان توسعه دهید و بسازید، ممکن است لازم باشد روی یکی یا همه اینها سرمایه گذاری کنید:

  • اجزا و مواد محصول، از جمله اجزای الکتریکی، پلیمرها یا هر چیز دیگری که برای ساخت دستگاه به ان نیاز دارید
  • ابزارهای قالب گیری و ماشینکاری
  • استریل کردن (اگر محصول استریل باشد)
  • تجهیزات لازم برای تست
  • نرم افزاری برای مدیریت کیفیت، تست محصول و موارد دیگر

در نهایت، بعد از تحقیق و بررسی های لازم، لیستی از تجهیزات پزشکی که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد را آماده کنید تا کسب و کار خود در زمینه تامین تجهیزات و دستگاه های پزشکی را راه اندازی کنید.

خلاصه مطلب

با برنامه ریزی صحیح می توانید سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی را برآورد کرده و یک کسب و کار موفق در زمینه تامین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی ایجاد کنید. برای انجام این کار لزوماً به یک پیشینه پزشکی قوی نیاز ندارید، فقط به دانش متخصصان پزشکی و یک برنامه بازاریابی موثر برای کاری که انجام می دهید، نیاز خواهید داشت.

 اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با سرمایه مورد نیاز برای شرکت تجهیزات پزشکی کسب کنید حتما با کارشناسان تیم رتا (rota) مشورت کنیدو کارشناسان این تیم، به کسب و کارها و مراکز درمانی کمک میکنند تا کسب و کار خود را رشد دهند، کیفیت خود را توسعه داده و سطح خدمات خود را ارتقاء دهند.

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط