Noghrine Jewerly

The Most Beautiful Silvers

-موضوع-

نقرینه بدنبال یافتن یک گوشه ای از بازار نقره بود که بتواند در عین حال که محصولات نقره جواهری را بفروش میرساند، قشر جوان جامعه را جذب کرده و برند با احساسی را بتواند ایجاد نماید. ایجاد یک برند یکپارچه در زمینه نقره جواهری که شامل طراحی سایت، طراحی لوگو، طراحی کارت هدیه، طراحی کارت نامه و هویت بصری برند بود با در نظر گرفتن رنگ های سازمانی مد نظر کارفرما و استفاده از آن در طراحی خواسته آنان بود. 

-داستان سفر-

رُتا در ابتدا با بررسی و آنالیز صنعت نقره به این نکته پی برد که با توجه به افزایش قیمت طلا در سال های اخیر میزان خرید و فروش نقره هایی که بیشتر شبیه به طلا هستند و اصطلاحا نقره جواهری گفته می شوند افزایش یافته است. پس از تشکیل یک گروه کانونی و مصاحبه با افراد، هویت بصری برند طراحی شد و براساس آن طراحی لوگو، کارت نامه، تم عکاسی محصولات و... طراحی شدند. 

 

-نتیجه-

پس از طراحی برندبوک، سایت و بیزینس پلن، پکیجینگ و... نقرینه به یکی از پر رشدترین برندهای صنعت نقره تبدیل شد به طوری که توانست سهم خوبی از بازار آنلاین نقره را بدست بگیرد.

پس از حدود یک سال فعالیت، این برند خواهان توسعه خود و تکمیل زنجیره تامین محصولات خود شد که متاسفانه به دلیل فیلترینگ اینستاگرام و اتفاقات سال 1401 مدیران آن تصمیم به غیرفعال کردن برند گرفتند.

ترکیب هنر و خلاقیت در هر صنعتی جذابیت آن را افزایش می دهد و سبب می شود که باشگاهی از مشتریان وفادار بسازید. با خرید مجدد این مشتریان هزینه بازاریابی شما بسیار کاهش می یابد.

مشاوره رایگان!

برای دریافت مشاوره، تحلیل و بررسی کسب و کارتان، مارکتینگ، برندینگ، عارضه یابی، طراحی بیزینس پلن و هر خدمت دیگری که نیاز دارید فرم روبرو را پر کنید و یا با شماره  88946608 تماس بگیرید.

فقط نام و شماره موبایل