Dr.Moshfeghi

Maxillofacial radiology

-موضوع-

رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر مهکامه مشفقی در سال 1400 در ابتدا با هدف افزایش بیماران علی الخصوص بیماران CBCT خود به رُتا مراجعه کرده و خواهان بازایابی و افزایش نسبت CBCT به رادیوگرافی مرکز خود شدند. سپس در سال 1401 و 1402 تقاضای ریبرندینگ، طراحی سایت، تغییر دکوراسیون، حسابداری و سیستم سازی در مرکز خود شدند. این مرکز یکی از قدیمی ترین و بهترین مراکز شهر تهران در حوزه فک و صورت می باشد.

-داستان سفر-

رُتا در ابتدا با بررسی و آنالیز بازار در محدوده مرکز و همچنین نقاط قوت و ضعف مرکز نقشه راهی را ترسیم نمود که تمرکز اصلی آن بر روی مارکتینگ B2B بوده. در گام بعدی با فعالیت های انجام شده کیفیت ارائه خدمات بالاتر رفت و زمان انتظار بیماران کاهش یافت. همین امر سبب شد که رضایت مشتریان به نحو قابل توجهی افزایش یابد. سپس تبلیغات گسترده در محدوده انجام شد. در نهایت در سال های بعدی با مستقر سازی تیم حسابداری در مرکز و همچنین سیستم سازی در مرکز فعالیت رُتا بیش از بیش ادامه یافت.

-نتیجه-

نتیجه فعالیت های انجام شده در این مرکز:

افزایش 40% درآمد مرکز در سال اول و 40 % در سال دوم که بصورت مرکب 100 % طی دو سال افزایش درآمد حاصل شد

افزایش 40% کیفیت

کاهش 30% زمان ارائه خدمت

افزایش نرخ CBCT به 25 % که در ابتدا 8% بود

سازماندهی ساختار مالی مرکز

سیستم سازی و افزایش بهره وری

افزایش آگاهی برند

کاهش 10% هزینه با راه اندازی سیستم خرید جدید

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی طی 20 روز تعطیلات عید نوروز

یکی از مزیت های آژانس خلاقیت رُتا دانش و اشراف آن ها به تمامی ابعاد کسب و کار می باشد که این خود سبب سادگی کار و استفاده از خلاقیت و دریافت یکپارچه خدمات شد. با سپاس از تیم با انگیزه و خلاق شما

مشاوره رایگان!

برای دریافت مشاوره، تحلیل و بررسی کسب و کارتان، مارکتینگ، برندینگ، عارضه یابی، طراحی بیزینس پلن و هر خدمت دیگری که نیاز دارید فرم روبرو را پر کنید و یا با شماره  88946608 تماس بگیرید.

فقط نام و شماره موبایل