همسفر سلام!

آژانس خلاقیت رُتاراتا


 

جلب توجه!

همونطور که این تبلیغ نظر شما رو جلب کرد،ما می خوایم نظر مشتری های بالقوه اتون رو به شما جلب کنیم. برای انجام این کار باید یک سفری رو باهم شروع کنیم. اگر آماده هستید در پایین در مورد مراحل کار بیشتر توضیح دادیم.

1
2
3
4
شناخت
قبل از آغاز هر سفری باید همسفراتون رو بشناسید. هر شخصی خصوصیات خاص خودش رو داره. دقیقا کسب و کار هم همینه. کسب و کار شما نقاط قوت و ضعفی داره که مختص کار شماست. قبل از آغاز هر کاری ما این نقاط رو با کمک خود شما پیدا میکنیم. و تحلیلی کامل از کسب و کار، صنعت و آینده رو به شما ارائه میدیم.
تعیین مقصد
قبل از شروع سفرمون تعیین می کنیم که کجا میخوایم بریم. الان کجاییم و کجا میخوایم باشیم. برای رسیدن به اون مقصد با شناختی که از قبل پیدا کردیم و هزینه ای که شما در نظر گرفتید، برنامه ریزی میکنیم و زیرساخت های لازم که همون آذوقه راه ما هستند رو فراهم میکنیم و آماده شروع سفر میشیم.
شروع سفر
حالا که همدیگه رو شناختیم و مقصدمون هم مشخصه نوبت این رسیده که بزنیم به جاده! همه زیرساخت ها و استراتژی هایی که توی مرحله قبل چیدیم رو پیاده میکنیم. سعی میکنیم با روش های خلاقانه، تمایزی ایجاد کنیم بین شما و رقیباتون که بیشتر و بهتر به چشم مشتریای بالقوه بیاین. همه روش هایی که پیاده میکنیم شخصی سازی شده برای خود شماست.
بررسی و ثبت خاطرات
بعد از اینکه کارهای لازم رو انجام دادیم توی این مرحله برمیگردیم و گذشته رو میبینیم، جاهایی که خوب کار کردیم رو ادامه میدیم و جاهایی که میتونست بهتر انجام بشه رو بهینه میکنیم. و باز برمیگردیم به مرحله قبل، اینقدر این چرخه رو انجام میدیم تا به مقصد مورد نظرمون برسیم.

مزیت ما، تبلیغات خلاقانه کار شماست. طوری که یک صنعتتون بشید!

خلاقیت ما در ارائه این خدمات هست

  • برندینگ
  • مارکتینگ
  • تبلیغات چریکی
  • راهکارهای سازمانی
  • استراتژی 
  • شبکه های مجازی
  • طراحی سایت و سئو

ضمانت بازگشت وجه هم داریم.

برای شروع این سفر فقط کافیه فرم روبرو رو پر کنی!

فقط نام و شماره موبایل